Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

  Адміністративні послуги

До уваги суб’єктів звернення!
З метою уникнення непорозумінь Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області рекомендує суб’єктам господарювання перед подачею необхідних документів для отримання адміністративної послуги щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці до ЦНАП м. Дніпра, попередньо звернутися за консультацією до фахівців Головного управління за телефоном (056)722-28-30, (056) 722-28-32 або за допомогою засобів електронного зв’язку (електронна пошта ver_rn_nap@ukr.net).

Інформаційна картка адміністративної послуги розробляється та затверджується відповідно до вимог статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги» та на виконання пункту 83.3. Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава».

Інформаційна картка – це документ, призначений для замовника послуги і містить інформацію про:

  • суб’єкт надання послуги (його місце місцезнаходження, режим роботи, телефон та адреса електронної пошти та веб-сайту);
  • перелік документів (за потреби – умови / підстави отримання послуги);
  • платність (якщо послуга платна, то: розмір та порядок внесення плати, банківські реквізити);
  • строк надання (днів);
  • результат послуги
  • способи отримання відповіді (результату)
  • акти законодавства (що регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги).

Інформаційна картка адміністративної послуги розміщується суб’єктом надання адміністративних послуг на його офіційному веб-сайті та у місці здійснення прийому суб’єктів звернень.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці

НФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги щодо видачі дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги щодо відомчої реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування

Заява на реєстрацію(переєстрацію, тимчасову реєстрацію,зняття з обліку) ТТЗ - для юр.особи

Заява на реєстрацію(переєстрацію, тимчасову реєстрацію,зняття з обліку) ТТЗ - для фіз.особи

ДЕКЛАРАЦІЯ відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці

Зразок заповнення декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (експлуатація)

Зразок заповнення декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (роботи)

Заява на одержання дозволу

До уваги суб'єктів звернення!
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області інформує про набрання чинності 12 березня 2020 року Постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 року № 207 «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки від 26 жовтня 2011 року № 1107».

Роз'яснення щодо внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 48 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 725 і від 26 жовтня 2011 р. № 1107”. 

До уваги суб'єктів звернення лист Держпраці від 28.11.2018 № 9569/3/5.2-ДП-18 (Про надання роз'яснення щодо перереєстрації технологічних транспортних засобів у зв'язку з перетворенням акціонерного товариства в інше господарське товариство).

До уваги суб’єктів господарювання!

З 01.11.2016 року Центр надання адміністративних послуг «Лівобережний» знаходиться за адресою: м. Дніпро, проспект Слобожанський, 31д, (ТРЦ «НАША ПРАВДА»), 2 поверх, де надаються адміністративні послуги щодо:

  • видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки;
  • реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки;
  • відомча реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування (далі – ТТЗ).    

 

До уваги суб'єктів господарювання!

Процедура подання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці роботодавцем, регламентована Порядком повідомлення адміністратора або відповідного дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 922 та Порядком видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі - Порядок), який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року №1107.

Так, до 07 лютого 2018 року п. 21 Порядку було передбачено подання роботодавцем декларації за місцем виконання робіт підвищеної небезпеки, при цьому Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №48 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 року №725 і від 26 жовтня 2011 року №1107» було внесено зміни до Порядку, зокрема щодо подання декларації за місцем знаходження суб’єкта господарювання, у зв’язку з цим Управлінням Держпраці  були внесені в установленому порядку відповідні зміни до Інформаційної картки адміністративної послуги щодо реєстрації декларації, яку своєчасно було направлено до відділу ЦНАП «Лівобережний».

Також, у відповідності до п. 5 Порядку повідомлення адміністратора або відповідного дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №922, яким встановлена процедура повідомлення адміністратора або відповідного дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства визначено, що суб’єкт господарювання подає декларацію за своїм місцезнаходженням або у випадках, передбачених законом, за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об’єкта, про що також йдеться у п. 21 Порядку.

Звертаємо увагу, що випадків, коли декларація подається за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об’єкта ні Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», а ні Законом України «Про охорону праці» не передбачено (що також підтверджується інформаційним листом Держпраці від 09.07.2018
№5446/3/12-ДП-18).

 

Інформація та мапа щодо місцезнаходження Центру надання адміністративних послуг Дніпровської міської ради "Лівобережний", а також проїзду та паркування

Інформація та мапа щодо місцезнаходження Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області

Скановані копії декларацій

Реєстр дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки

На виконання вимог чинного законодавства за зверненням суб’єкта господарювання Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області, в межах наданих повноважень, забезпечує безоплатне консультування з питань отримання відповідних документів дозвільного характеру.

Консультації щодо ДЕКЛАРАЦІЇ відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці надаються щоп'ятниці з 8:00 до 12:00 години, крім святкових та вихідних днів, в громадській приймальні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за адресою м. Дніпро, вул. Казакова 1 Д.

З урахуванням значного суспільного інтересу до питання надання адміністративних послуг та на виконання листа Держпраці розміщуємо затверджені технологічні картки адміністративних послуг.