Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області постійно співпрацюють з фахівцями спеціалізованих організацій з обслуговування ліфтів з метою попередження виробничо травматизму та забезпечення безпечної експлуатації ліфтів.

 

 

 


З метою проведення превентивної роботи до Дня охорони праці фахівцями відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об`єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено семінар для працівників комунального підприємства «Дніпроліфт» з питань додержання законодавчих та нормативно-правових актів з питань промислової безпеки.

Під час семінару особливу увагу приділено дотриманню вимог безпеки під час виконання робіт з ремонту та обслуговування ліфтів, безпечній експлуатації устаткування та обладнання. Роз’яснено вимоги нормативно-правових актів стосовно цих питань. Охарактеризовано стан охорони праці та проведено аналіз травматизму на підприємствах, підконтрольних відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об`єктами котлонагляду та підйомними спорудами.

Зроблено акцент на посилення контролю за станом охорони праці та трудовою дисципліною на виробничих об'єктах ліфтового господарства. Дотриманні посадовими особами та працівниками підприємства вимог інструкцій з охорони праці під час організації та виконання робіт підвищеної небезпеки.

Керівництву підприємства рекомендовано тримати на постійному контролі питання отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Чітко розподілити функції, обов’язки, відповідальність працівників та обслуговуючого персоналу щодо експлуатації, ремонту, обслуговування технологічного устаткування та обладнання.

На завершення семінару, присутніх ознайомили з темою цьогорічного Дня охорони праці, усіх бажаючих запросили прийняти участь у заходах з нагоди його відзнчення.
 


28.04.2017 |

Повернутись назад