Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

27 квітня 2017 року в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро відбулися поминальні заходи по загиблим на виробництві та померлим від професійних захворювань.

Участь у Панахиді взяли родичі загиблих на виробництві, фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Дніпропетровський області, профспілок, працівники підприємств та організацій Дніпропетровщини.


Присутні запалили поминальні свічки, щоб вшанувати пам'ять всіх тих, хто віддав своє життя і здоров’я, під час виконання робіт на виробництві.

Провів панахиду отець Сергій, він звернувся до присутніх зі словами вдячності до усіх тих, чию пам'ять вшановували. Вдячності за те, що ті, хто пішов у царство небесне віддали життя в жертву заради тих, хто тепер молиться за них. Закликав згадувати загиблих не лише у цей пам’ятний день, День охорони праці, а й у інші дні з пошаною у серці. Побажав усім добра, миру і злагоди та безпечної праці.

 Довідково:
Впродовж 2016 року на підприємствах, підконтрольних Головному управлінню Держпраці у Дніпропетровської області, травмувались 739 працівників, в тому числі смертельні травми отримали 48 робітників. Порівняно з 2015 роком загальний рівень виробничого травматизму збільшився на 108 випадків (майже на 15%), рівень смертельного збільшився на 2 випадки. (Для порівняння: за 2015 рік на виробничих об`єктах регіону стався 631 нещасний випадок, в тому числі 46 – зі смертельними наслідками).

 

 У 1 кварталі 2017 року на підприємствах регіону травми на виробництві отримали 180 працівників (проти 194 травмованих за 1 кв.2016), в тому числі 10 робітників отримали смертельні травми (проти 7 загиблих за 1 кв.2016).

 

 

 


02.05.2017 |

Повернутись назад