Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За запрошенням керівництва ПрАТ з іноземними інвестиціями «Дніпропетровський маслоекстракційний завод» представники Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області взяли участь у проведенні Дня охорони праці на підприємстві.

Учасниками заходу стали також працівники обласної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості.

 


Першочергово, присутніх ознайомлено із заходами, які проводились на підприємстві з нагоди відзначення Дня охорони праці. Зазначено, що у багатьох підрозділах проводилися дні відкритих дверей, співробітники приводили на підприємство своїх дітей, це найкращій показник безпеки виробництва на підприємстві, адже ніхто з батьків не приведе свою дитину туди де є небезпека.

Учасників заходу ознайомили зі станом рівня травматизму та системою безпеки, що впроваджена серед виробничих підрозділів компанії Бунге Європа та Україна, в тому числі на Дніпропетровському маслоекстракційному заводі. Зазначено, що компанія постійно розвиває свою культуру безпеки. Працівники підприємства залучені в побудову культури безпеки на виробництві, включаючи залучення персоналу у виявлення та усунення потенційно небезпечних впливів. Така робота дає позитивний результат, «Дніпропетровський маслоекстракційний завод» більше 2000 днів відпрацював без травматизму.

Підприємство названо переможцем обласного конкурсу на звання «Кращий роботодавець року» серед підприємств харчової та переробної промисловості. Для отримання нагороди від Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України, представників підприємства було запрошено до Будинку профспілок.

Привітання з нагоди Всесвітнього дня охорони праці працівникам підприємства висловив начальник відділу нагляду у хімічній промисловості Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Захар Мацук. Він відзначив роботу підприємства, що використовує європейський досвід. Подякував за те, що підприємство велику увагу приділяє безпеці працівників і вже тривалий час працює без травматизму. Побажав успіху на цьому шляху. зазначив, що Головне управління завжди готове допомогти на шляху до спільної мети – безпечної праці. Подякував за високий професіоналізм, побажав підприємству та кожному працівникові безпечного, безаварійного виробництва, подальших звершень та плідної співпраці у питаннях забезпечення належного рівня безпеки на виробництві.
 


03.05.2017 |

Повернутись назад