Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У ДП «Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України» завершився перший триденний семінар-практикум з циклу семінарів з питань управління професійними ризиками згідно з вимогами міжнародних стандартів.


Учасники заходу отримали можливість детально розглянути проблеми забезпечення захищеності працівників від виробничих ризиків, обмеження впливу на них шкідливих та небезпечних факторів шляхом створення системи управління ризиками на підприємстві.

Після отримання теоретичних знань представники підприємств та організацій взяли активну участь у проведенні практичних робіт з оцінки ризиків. Під керівництвом провідних аудиторів зі стандартів OHSAS 18001 відпрацювали завдання з ідентифікації небезпек, а також провели оцінку ризиків на прикладах конкретних підприємств.

Під час семінару заслухано доповіді щодо досвіду впровадження стандарту BS OHSAS 18001:2007 на вітчизняних підприємствах.

Учасники перевірили отримані знання шляхом тестування та подякували організаторам семінару, висловивши побажання у рамках розпочатого циклу практикумів надалі розглянути питання організації внутрішнього аудиту та методи управління ризиками систем менеджменту з охорони праці та промислової безпеки.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


23.01.2014 |

Повернутись назад