Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За ініціативи територіального управління Держгірпромнагляду України у ДП «Головний навчально-методичний центр» Держгіпромнагляду України відбувся триденний семінар на тему: "Удосконалення навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки" з метою підвищення рівня навчання з охорони праці керівників, педагогічних працівників та фахівців суб'єктів господарювання, які здійснюють організацію та проведення навчання з охорони праці.


У семінарі взяли участь фахівці Держгірпромнагляду України, Мінсоцполітики України, Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України та інших центральних органів виконавчої влади, розробники відповідних нормативно-правових актів.

Учасники семінару проаналізували порушення вимог Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з охорони праці, виявлених під час перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють таке навчання, а також розглянули проблемні питання та шляхи їх вирішення в організації навчання і перевірки знань з охорони праці.

Розглянуто основні види навчання, їх нормативно-правове врегулювання та особливості проведення. Особливу увагу приділено питанням законодавчої та нормативно-правової бази з питань охорони праці, ролі викладача в системі професійного навчання та навчання з питань охорони праці, вдосконаленню форм та методів навчання працівників на виробництві. Також розглянуто методику викладання курсу «Оцінка ризиків», в межах якої проводився тренінг: «Формування у працівників навичок безпечної поведінки на виробництві».

На завершення учасники семінару обговорили проект методичних рекомендацій щодо організації навчання і перевірки знань з охорони праці.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


30.01.2014 |

Повернутись назад