Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У зв’язку зі складними погодними умовами теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області застерігає усіх працівників підприємств бути обережними під час пересування територіями, де вони працюють, а керівникам нагадує про необхідність унеможливити травмування людей через падіння на слизьких ділянках шляхопроводів. Також теруправління звертає увагу, що у зв'язку з великим сніговим покровом збільшилося навантаження на покрівлі виробничих будівель та споруд. Отже навантаження на покрівлі може зрости під час потепління та таїння снігу та мати трамвонебезпечні наслідки.


Сумна статистика виробничого травматизму свідчить, що кожного року жертвами ожеледиці, падіння на слизьких ділянках шляхопроводів стають чимало працівників підприємств та організацій, робота яких навіть не пов’язана із об’єктами підвищеної небезпеки. Перелами та забої, які також є жахливими наслідками падінь робітників, обов’язково розслідуються комісіями, і якщо причиною нещасного випадку визначається недбальство керівників підприємств, у такому разі до посадових осіб застосовуються серйозні санкції – від адміністративних стягнень до подань до органів прокуратури.

Тому теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області звертається до керівників підприємств та установ усіх форм власності – забезпечити свої працівникам безпечні умови не лише праці, а й пересування територією підприємства. Мається на увазі – регулярне посипання шляхопроводів спеціальною пісковою сумішшю, відсутність поблизу пішохідних доріжок травмонебезпечних предметів, контроль за сніговим навантаженням на покрівлі виробничих будівель та споруд тощо. Також рекомендовано провести позачергові інструктажі водіям автотранспортних засобів, посилити контроль за технічним станом автотранспортних засобів перед виїздом їх на лінію.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


05.02.2014 |

Повернутись назад