Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області спільно з управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації започаткована низка семінарів-нарад для підприємств АПК області щодо організації безпечного проведення весняно-польових робіт та поліпшення стану охорони праці в галузі.


Семінарам, що почергового проходять у різних районах області, передує навчання з загального курсу питань охорони праці для керівників та спеціалістів середньої ланки, інженерів та відповідальних осіб з питань охорони праці сільгосппідприємств.

Особливу увагу акцентовано на забезпеченні технічної справності сільськогосподарської техніки, забороні експлуатації тракторів, не обладнаних елeктростартерним запуском двигуна, розробки інструкцій та технологічних карт руху транспорту на полях і прилеглих територіях, визначення місць для відпочинку працівників, стоянки автомобілів та сільгосптехніки, належного проведення інструктажів та навчання з охорони праці. Також обговорено застосування нових Правил охорони праці в сільському господарстві (розділу V «Вимоги щодо безпеки під час одержання продукції рослинництва»).

Разом з тим наголошено, що нагальними питаннями у сфері охорони праці є забезпечення контролю за проведенням ремонтних робіт з підготовки сільськогосподарської техніки щодо весняно-польових робіт, газонебезпечних робіт у колодязях і відстійниках, а також за дотриманням вимог безпеки під час експлуатації підіймальних машин і механізмів, газового обладнання, посудин, що працюють під тиском, та котлів.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


11.02.2014 |

Повернутись назад