Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування групового нещасного випадку, який стався 15 січня 2018 року в результаті дорожньо-транспортної пригоди з працівниками вугільної промисловості.

 

 

 


За оперативною інформацією, 15.01.2018 р. при перевезенні робітників з шахти ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» у м. Першотравенськ водій автобусу не впорався з керуванням та зіштовхнувся з причепом вантажного автомобіля. В результаті події чотири робітника шахтоуправління та два робітника підрядних організацій, які знаходились в автобусі, отримали тілесні ушкодження. Постраждалих було доставлено до лікарні для надання медичної допомоги.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


18.01.2018 |

Повернутись назад