Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 22 січня 2018 року з вибивальником відливок 1969 року народження на підприємстві з виробництва машин і устаткування для добувної промисловості та будівництва м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

 


За оперативною інформацією, 22.01.2018 р. потерпілий виконував переміщення залитої форми з прибутком раструба і опоки за допомогою передавального візка. Через свої габарити, дана конструкція не пройшла через в’їзні ворота, зачепилася за вертикальну стійку, форма змістилася і заливний раструб з висоти 3100мм впав на працівника, спричинивши йому черепно-мозкову травму. Постраждалого було госпіталізовано до лікарняного закладу, де від отриманих травм він помер.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


23.01.2018 |

Повернутись назад