Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 25 січня 2018 року з прохідником 1972 року народження на підприємстві з видобування залізних руд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

 

 


За оперативною інформацією, 25.01.2018 р. під час демонтажу рудничної стійки у штреку скреперування в осях 95-92 горизонту на глибині 1347 метрів прохідник отримав травми голови та тулуба куском породи, який випав із-за кріплення. Постраждалого було госпіталізовано до лікарняного закладу, де під час реанімаційних заходів він помер.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


29.01.2018 |

Повернутись назад