Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

17 квітня 2018 року о 06 год. 44 хв. у м. Кривому Розі на одному з центральних перехресть сталася дорожньо-транспортна пригода в наслідок якої  зіткнулися маршрутне таксі, легковий автомобіль та автобус.

 

 

 


В маршрутне таксі з пасажирами в правий бік вдарився легковий автомобіль, який на той час перетинав перехрестя на великій швидкості. Внаслідок чого маршрутне таксі викинуло на зустрічну смугу де сталося зіткнення із зустрічним автобусом. За попередніми  даними загинуло 8 та травмовано 14 пасажирів маршрутного таксі. Дані щодо випадків травмування під час виконання трудових обов’язків: травмований водій маршрутного таксі та водій автобуса.

Остаточні обставини та причини випадку травмування під час виконання трудових обов’язків з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області надіслано інформаційного листа представникам суб’єктів господарювання автотранспортної галузі, які здійснюють перевезення пасажирів, щодо вжиття невідкладних заходів по контролю за дотриманням водіями Правил дорожнього руху та Законів України «Про автомобільний транспорт» та «Про дорожній рух».

Керівництво та фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області висловлюють співчуття постраждалим та родичам загиблих у цій трагедії та продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


17.04.2018 |

Повернутись назад