Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 29 квітня 2018 року з прохідником 1981 року народження на підприємстві з видобування кам'яного вугілля м.Тернівка Дніпропетровської області.

 

 

 


За оперативною інформацією, 29.04.2018 р. під час виконання робіт по пересуванню кінцевого блоку надгрунтової канатної дороги ДКНУ-1, прохідник потрапив в скребковий перевантажувач прохідницького комбайну П-110, в результаті чого був смертельно травмований.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


02.05.2018 |

Повернутись назад