Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато розслідування смертельного нещасного випадку, який стався 12 травня поточного року з прохідником шахтобудівельного управління шахти «Гвардійська» ПАТ «Кривбасзалізрудком».

 

 

 


З коротких обставин нещасного випадку відомо, що потерпілий, 1984 року народження, під час виконання робіт з обладнання породоперепускного підняттєвого углубки шахти горизонту -1345/1325м. впав на горизонт -1345м. При падінні (близько 20 метрів) отримав травми не сумісні з життям.

Обставини і причини даного нещасного випадку з’ясовує комісія зі спеціального розслідування відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області надіслано інформаційного листа керівникам суб’єктів господарювання, які ведуть видобуток корисних копалин підземним способом, щодо обов’язкового введення на своїх підприємствах особливого режиму нагляду  за станом промислової безпеки і охорони праці. Даний захід ініційовано через зростання з початку 2018 року рівня смертельного травматизму у гірничорудній промисловості. Так за чотири місяці 2017 року на шахтах підконтрольних Головному управлінню Держпраці у Дніпропетровській області не було допущено жодного смертельного травмування, тоді як у поточному році за аналогічний період  – три травмування зі смертельним наслідком, даний випадок  –  четвертий.

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я працівників в процесі виробничої діяльності.

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=PLmiStkhYec

 


14.05.2018 |

Повернутись назад