Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, який стався на підприємстві з виробництва чавуну, сталі та феросплавів м. Кривого Рогу із змінним майстром основної виробничої дільниці 1992 року народження.

 

 


За попередньою інформацією, 14.06.2018 р. на основній лінії прокатки на летючих ножицях сталося непередбачене застрявання заготовки перерізом 80x80 мм з викидом кінця заготовки довжиною близько 10-11 м в сторону змінного майстра (що стояв спиною до основної лінії прокатки на відстані 5,5 м від неї), в результаті чого йому була заподіяна «травматична ампутація нижньої третини правої гомілки» (діагноз попередній). Після надання допомоги фельдшером підприємства, постраждалий був доставлений до лікувального закладу для подальшого обстеження і надання медичної допомоги.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


15.06.2018 |

Повернутись назад