Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Розпочато спеціальне розслідування групового нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 16 жовтня 2018 року на підприємстві з будівництва залізниць і метрополітену м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

 

 

 


16.10.2018 р. о 03 год. 00 хв. на дільниці колії екскаватора № 56 Ганівського кар’єру було допущено зіткнення господарського поїзда у складі трьох завантажених вагонів хопер-дозаторів і тепловозу серії ТЕМ-2 зі спеціалізованим потягом у складі 9 вагонів самоскидів типу 2ВС105 і тягового агрегату ОП-1А.  В результаті аварії машиніст тепловоза 1968 р.н., помічник машиніста тепловоза 1971 р.н., монтер колії 1983 р.н. були смертельно травмовані. Майстер шляховий 1965 р.н. був доставлений до КЗ «Криворізька міська лікарня № 7 ДОР» в тяжкому стані.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


16.10.2018 |

Повернутись назад