Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Найманим працівникам та роботодавцям одного з торгівельно-розважальних комплексів Кривого Рогу фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Головного управлінням Держпраці у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання трудового законодавства.

 


Даний захід мав на меті поінформувати роботодавців та застерегти їх від відповідальності передбаченої у разі використання незадекларованої праці, а найманим працівникам нагадати, що легальне працевлаштування – це запорука захисту їх трудових прав та соціальних гарантій.

Під час співбесід у працівників ТРК поставали питання на які інспектори праці надавали повні роз’яснення, тлумачення законодавчих актів та, за необхідності, настанов у подальших діях. Серед питань: чи можна виплачувати заробітну плату один раз на місяць за заявою працівника; права найманих працівників на соціальні відпустки при наявності статусу «одинока мати»; право на перенесення щорічної відпустки у разі тимчасової непрацездатності; оплата праці за роботу у вихідний день, тощо.

Не залишились поза увагою і звичайні відвідувачі ТРК. Зацікавленим покупцям надавалася консультаційна допомога, роздавалися інформаційні листівки, в деяких випадках, запитувачів було запрошено на особисту співбесіду до фахівців Криворізького регіонального відділу.


21.01.2019 |

Повернутись назад