Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні управління праці Головного управління Держпраці Дніпропетровської області Ганною Рогановою було проведено бесіду з питань дотримання законодавства про працю з представниками Товариства з обмеженою відповідальністю «Охоронне агентство «БАРС».

 


Так, в ході бесіди підіймали наступні питання щодо ведення кадрової документації; офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками; припинення трудового договору та гарантій для працівників, які знаходяться на військовій службі.

Актуальним питанням для даного підприємства є призов працівників на строкову військову службу та військову службу за контрактом, гарантії відносно них.

Було роз’яснено, що відповідно до ст. 119 КЗпП України, за працівниками, призваними на строкову військову службу або прийнятими на військову службу за контрактом, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації у яких вони працювали на час призову. День відправлення призовника у військову частину з обласного збірного пункту вважається початком проходження строкової військової служби, а закінченням проходження військової служби вважають день виключення військовослужбовця зі списків особового складу військової частини в порядку, встановленому положеннями про проходження військової служби громадянами України.

Усі бажаючі в період бесіди отримали вичерпні і змістовні відповіді на свої питання.


26.06.2019 |

Повернутись назад