Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено планову перевірку стану дотримання законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки у приватному акціонерному товаристві «ДНІПРОМЕТИЗ».

 

 

 


 

За результатами проведення перевірки виявлено 90 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці. До адміністративної відповідальності притягнуті 3 посадових особи підприємства.

По закінченню перевірки начальником відділу нагляду в металургії та машинобудуванні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській Ольгою Бондаренко проведено нарада з керівництвом структурних підрозділів підприємства.

Ольга Бондаренко проінформувала присутніх про стан виробничого травматизму за 5 місяців 2019 року по Україні та Дніпропетровській області з наведенням прикладів нещасних випадків на виробництві, розповіла про права і обов’язки працівників у відповідності з вимогами закону України «Про охорону праці».

Також довела до відома присутніх інформацію про рекомендовані заходи попередження виробничого травматизму на ПрАТ «ДНІПРОМЕТИЗ. Наголосила, що основна увага має приділятися створенню безпечних умов праці, належному технічному стану виробничих механізмів для зниження рівня травматизму на підприємстві.

Зі звітами виступили посадові особи підприємства, які зосередили увагу на вжитті заходів, щодо усунення порушень, виявлених під час перевірки, на необхідності вдосконалення виробничих процесів, модернізації устаткування, підвищення якості інструктажів з охорони праці. Також доповіли, що більшість виявлених зауважень по закінченню перевірки усунуто.

За результатами наради керівникам структурних підрозділів підприємства рекомендовано: довести результати перевірки до працівників підрозділів; доповісти робітникам підрозділів про стан виробничого травматизму за 5 місяців 2019 року; підвищити якість проведення інструктажів з питань охорони праці. Проводити роз’яснювальну роботу в колективі, щодо додержання працівниками підприємства вимог нормативно-правових актів з охорони праці.


26.06.2019 |

Повернутись назад