Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Спільні перевірки інспекторами теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області разом із працівниками прокуратури – суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці на автогазозаправних станціях та пунктах під час заправки автомобілів зрідженим газом – матимуть для порушників законодавства далекосяжні наслідки.


Під час останньої перевірки встановлено, що службовими особами двох приватних підприємств, які надають послуги по заправці транспортних засобів газом пропан-бутан (автозаправні станції, що знаходяться по вул. Метробудівська та Набережна Заводська в м. Дніпропетровську) грубо порушено правила безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, чим створено загрозу загибелі людей.

Так, станції розміщено без відповідного проектного рішення; власниками не отримано дозвіл Держгірпромнагляду на виконання робіт з підвищеною небезпекою; контрольно-вимірювальні прилади, які використовується, не пройшли відповідну державну перевірку; ємності зрідженого газу не пройшли технічне опосвідчення. Власниками допущена експлуатація ємкостей зрідженого газу з не відрегульованими запобіжно-скидними клапанами, що є вкрай небезпечним фактором. Адже експлуатація технологічного обладнання АГЗП із зазначеними порушеннями чинного законодавства з охорони праці може призвести до аварії техногенного характеру.

Відомості за даними фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальні провадження за ч.1 ст.272 КК України (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах).

Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях здійснюється Ленінським райвідділом міліції, процесуальне керівництво – прокуратурою Ленінського району м. Дніпропетровська.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


10.07.2014 |

Повернутись назад