Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За сприянням теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області на учбово-тренувальному полігоні Марганецького управління експлуатації газового господарства на початку жовтня 2013 року тривав фінальний етап обласного огляду-конкурсу бригад аварійно-диспетчерських служб (АДС) підприємств по газопостачанню та газифікації за участю ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ «Дніпрогаз» та ПАТ «Криворіжгаз».


За перемогу у фінальній стадії змагань боролися найсильніші команди із 17 районних управлінь експлуатації газового господарства області. Конкурс проводився відразу за декількома напрямками: теоретичні знання всіх членів бригад АДС, документація бригади, оснащення автомобіля, технічний стан автомобіля, одягання засобів індивідуального захисту, дії аварійної бригади під час локалізації аварійної ситуації. За цими напрямками підсумовувалися бали, до загального заліку додавалися бали за нові технології, методи та прилади. Результати визначала комісія за участю газотехнічних інспекторів теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.

Як зазначив начальник Державної інспекції нагляду у газовому комплексі Олександр Пузіков, при підведенні підсумків обласного огляду-конкурсу, комісія, в першу чергу, оцінювала спритність виконання бригадами АДС практичних дій із визначення та ліквідації витоків газу на підземних газопроводах (сталевих та поліетиленових), дії щодо гасіння пожежі в реальних умовах, а також навиків використання засобів індивідуального захисту та надання першої долікарняної допомоги при втраті свідомості в газовому колодязі одним із членів бригади АДС.

Першочерговим завданням огляду-конкурсу бригад АДС стало обстеження території на загазованість та виявлення місць витоку газу по ввідному завданню «Запах газу на вулиці». Комісія оцінювала не тільки точність та швидкість виконання робіт, але й дотримання правил техніки безпеки та охорони праці.

За загальними підсумками змагань переможцями стали команди АДС ПАТ «Дніпропетровськгаз», які посіли призові місця:

  • 1 місце – Новомосковське УЕГГ,
  • 2 місце – Магдалинівське УЕГГ,
  • 3 місце – Синельниківське УЕГГ.

За словами газотехнічних інспекторів теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, вказаний огляд-конкурс бригад АДС надав учасникам можливість оцінити свою готовність до дій при виникненні аварійних ситуацій, обмінятися практичним досвідом із застосування сучасного обладнання, що реально використовується для локалізації та ліквідації аварійних ситуацій при експлуатації систем газопостачання.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


08.10.2013 |

Повернутись назад