Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З 1-го липня 2013 року набрали чинності Закони України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо усунення обмежень у провадженні господарської діяльності» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Кодексу Цивільного захисту України».

 


Закони спрямовані на зменшення адміністративного тиску на підприємців шляхом запровадження обмежень втручання суб'єктів владних повноважень у господарську діяльність підприємців. Тепер усі зупинки виробництва та виконання робіт здійснюються у судовому порядку.

Станом на 11 жовтня 2013р. територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області до Дніпропетровського окружного адміністративного суду було подано 24 адміністративні позови про застосування заходів реагування в сфері державного нагляду. 3 позови задоволено, а відтак здійснено 11 заборон експлуатації устаткування, машин, механізмів та техніки, серед яких: експлуатація кранів без проведення технічного огляду, з непрацюючими приладами безпеки; автопідйомників, які експлуатуються без проведення повного технічного опосвідчення, реєстрації у Держгірпромнагляді, не працюючими приладами безпеки та обмежувача граничного вантажу; експлуатація котлів із закінченням граничного строку експлуатації; посудин, працюючих під тиском без проведення експертного обстеження у зв’язку з закінченням граничного строку експлуатації.

Всі виявленні порушення несли загрозу життю та здоров’ю працюючих, що стало підставою для ухвали суду щодо заборони.

Наразі триває розгляд ще 21 справи.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


11.10.2013 |

Повернутись назад