Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На учбово-тренувальному полігоні «ДТЕК Дніпрообленерго» завершилися ІІ всеукраїнські змагання професійної майстерності персоналу розподільчих мереж 0,4-10 кВ, які проходили за сприянням теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області під егідою Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.


Змагання було організовано з метою удосконалення професійної підготовки персоналу обленерго, демонстрації сучасних підходів безпечного та якісного виконання робіт під час будь-яких позаштатних ситуацій, зменшення ризиків виникнення виробничого травматизму, зміцнення професійних зв'язків між енергопостачальними компаніями України.

Протягом трьох днів кращі представники обленерго у складі 7 команд з різних областей України змагалися в гасінні пожежі в електроустановках, наданні першої медичної допомоги постраждалим, виконанні оперативного ремонту електроустатковання, з валки дерев у зоні ліній електропередачі, використанні захисних засобів і знаннях правил охорони праці.

Переможцем змагань другий рік поспіль стала команда спеціалістів ДТЕК Дніпрообленерго. Друге місце зайняли енергетики Вінницяобленерго, третє – Харківобленерго.

За словами начальника державної інспекції нагляду у будівництві, енергетиці, за об'єктами котлонагляду та підйомними спорудами теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області Андрія Воловицького, подібні змагання не лише сприяють підвищенню професійних навичок учасників. Вони дають наявну можливість командам оцінити свою готовність к діям в позаштатних ситуаціях, ще раз відточити свої дії в складних чи навіть екстремальних умовах, обмінятися практичним досвідом в застосуванні сучасного обладнання. Отже загалом це є дієвий захід профілактики виробничого травматизму, який має за кінцеву мету збереження життя та здоров'я людини.

Впродовж усіх змагань тривала виставка сучасних захисних засобів для фахівців, що обслуговують електроустановки, організовано круглий стіл з питань електробезпеки за участю експертів з профільного Міністерства, Держгірпромнагляду, обленерго і підприємств-виробників захисних засобів та пристроїв.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


15.10.2013 |

Повернутись назад