Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Перше засідання Національної тристоронньої консультативної ради проекту технічного співробітництва МОП “Зменшення стигми та дискримінації у зв’язку з ВІЛ задля захисту працюючих жінок та чоловіків від неприйнятних форм праці в Україні” відбулося1 липня 2016 року.

 

 


У засіданні взяли участь представники: Державної служби України з питань праці, Профспілки працівників охорони здоров’я,  Профспілки робітників морського транспорту України, Профспілки залізничників та транспортних будівельників України, а також Вільної профспілки залізничників України,  Федерації роботодавців транспорту України, Федерації роботодавців охорони здоров’я, Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ, інші партнери.

На заході був представлений проект МОП, який спрямований на розбудову спроможності тристоронніх партнерів МОП з питань зменшення стигми та дискримінації за ознакою ВІЛ-статусу. Такі завдання планується реалізувати шляхом підвищення рівня обізнаності, підготовки тренерів (з числа інспекторів) з гігієни праці, працівників охорони здоров’я, залізничного та морського транспорту та проведення адвокаційних заходів. А також розроблення  та ухвалення гендерно-чутливих програм профілактики ВІЛ на робочих місцях. Заходами проекту планується охопити 10 тисяч працюючих жінок та чоловіків.

Наступне засідання Ради планується на кінець 2016 року.
 


07.07.2016 |

Повернутись назад