Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Вранці 09 лютого 2017 року, під час прямування за маршрутом №76 (ж/м Лівобережний-3 — вул. Робоча), водій маршрутного таксі зупинився на мосту та висадив усіх пасажирів (правилами дорожнього руху України заборонена зупинка на мостах, крім екстрених ситуацій).

 

 

 


З попередніх обставин відомо, що водій відчув себе зле, тому зупинився,  далі стан його здоров’я погіршувався. Слідчо-експертна група, що прибула на місце події, констатувала факт смерті водія, 1963 року народження,  внаслідок  інфаркту. 

Головним  управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочате спеціальне розслідування даного нещасного випадку на виробництві (роботі). Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до вимог «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівцями Головного управління готуються інформаційні листи, які будуть розіслані на підприємства транспортної галузі  області, що займаються перевозками пасажирів, з інформацією про обставини резонансної події, та заходи попередження подібного.

Разом з цим, спеціалісти ГУ Держпраці у Дніпропетровській області звертають увагу на правильність дій даного працівника підприємства ДАТП № 11255 в екстреній ситуації, розуміючи до яких наслідків, трагедій та катастрофи могло призвести, якби він продовжуючи терпіти погіршення стану свого здоров’я, керував би далі автомобілем з пасажирами. Нагадуємо, що Новий міст в м. Дніпро це дуже жвава транспортна артерія міста та й області від роботоспособності  якої  напряму залежить  нормальне функціонування  міста-мілліонера .

Довідкова інформація: на підприємстві ДАТП № 11255: всі водії, мають довідки про проходження медичних оглядів, водійські посвідчення відповідної категорії, у відповідні терміни проводяться інструктажі, навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області звертається до всіх керівників підприємств, відповідальних посадових осіб  та працівників автотранспортної  галузі області, що займаються перевезенням пасажирів з метою доведення даної інформації до відома всіх колективів та вимагають ще раз зупинитись на необхідності контролю  за станом здоров’я працівників, за справністю технічних засобів для недопущення травматизму та загибелі людей на дорозі.
 


09.02.2017 |

Повернутись назад